Filozofia Cyberbezpieczeństwa
Technologia i cyfryzacja to wielkie dobro społeczne. To także ryzyka i zagrożenia, z których trzeba zdawać sobie sprawę.
Cyberbezpieczeństwo to rzecz o bezpieczeństwie całego społeczeństwa. To dlatego warto uporządkować ten temat. Książka Filozofia Cyberbezpieczeństwa to niezbędny ekwipunek na dziś i jutro. Wyposaża w świadomość.
To książka dla każdego - szerokiego grona odbiorców. To jeden z głównych celów. By to było przystępne i zrozumiałe. Choć jest to materiał ekspercki. Znajdą tam ciekawe treści eksperci, wykładowcy akademiccy, studenci dziedzin technicznych jak informatyka, także społecznych. Ważna również w obszarach takich jak stosunki międzynarodowe, dyplomacja, strategia, nauki o bezpieczeństwie. Także funkcjonariusze instytucji, urzędnicy, a nawet politycy, bo cyberbezpieczeństwo to także kwestia strategii i polityki państwa.
Pisana z dogłębnym zrozumieniem tematu nabytym w ostatnich 20 latach, obserwując szereg zmian zachodzących na świecie i przy braniu aktywnego udziału w niektórych tych zmian.
Pełen mój opis tutaj.
Dostępność
Rekomendacje
Bardzo fajne rekomendacje pisali: Michał ZALEWSKI, gen. bryg. Karol MOLENDA, prof. Andrzej ZYBERTOWICZ, Frank BAJAK, prof. dr hab. Stanisław KOZIEJ, Edward LUCAS.
Comments is loading...